Kegellager Timken T 158, Buitendiameter: 65.883 mm | Binnendiameter: 40.234 mm | Breedte: 19.431 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:T 158
Rubix:03385367
EAN:0053893934761
TIMKEN T 158 KEGELTAATSLAGER

Technische samenvatting

Binnendiameter40,234 mm
Buitendiameter65,883 mm
Breedte19,431 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN T 158 KEGELTAATSLAGER


Axial bearings
Timken T 158 kegel­taatlager (TTSP) is een axiaal lager op basis van conische rollen voor hoge axiale belastingen. Afmetingen: 40,234 x 65,883 x 19,431 mm.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter40,234 mm
Buitendiameter65,883 mm
Breedte19,431 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht0,2 kg
Seriettsp
Kokerstaal
Totale breedte lager19,431 mm
NormABMA INCH SYSTEM STANDARD 23.2
Statische basisbelasting, radiaal - C0r23600 N
Aangepaste tariefcode84822000
€ 61,31 excl. BTW
/ stuk
€ 74,19 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen

Ontdek onze producten in vergelijkbare categorieën.