Kegellager Timken 17119/17244B, Buitendiameter: 61.999 mm | Binnendiameter: 30.163 mm | Breedte: 5.271 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:17119/17244B
Rubix:03321014
EAN:0053893350004
TIMKEN 17119/17244 B KEGELLAGER EENRIJIG

Technische samenvatting

Binnendiameter30,163 mm
Buitendiameter61,999 mm
Breedte5,271 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN 17119/17244 B KEGELLAGER EENRIJIG


Timken tapered roller bearings
Timken kegellager eenrijig (TSF) 17119/17244B met boring 30,163 mm en buitendiameter 61,999 mm. Breedte 5,271 mm met hoge radiale draagwaarden (C0 44.100 N, C1 43.200 N).

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter30,163 mm
Buitendiameter61,999 mm
Breedte5,271 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht0,3 kg
Serie17000
Totale breedte lager5,271 mm
Statische basisbelasting, radiaal - C0r44100 N
Dynamische basisbelasting, radiaal - Cr43200 N
Aangepaste tariefcode84822000
€ 172,48 excl. BTW
/ stuk
€ 208,70 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen