Kegellager Timken M238849-902A8, Buitendiameter: 269.875 mm | Binnendiameter: 187.325 mm | Breedte: 119.063 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:M238849-902A8
Rubix:03328768
EAN:0053893538754
TIMKEN M 238849-902A8 KEGELLAGER ASSY

Technische samenvatting

Binnendiameter187,325 mm
Buitendiameter269,875 mm
Breedte119,063 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN M 238849-902A8 KEGELLAGER ASSY


Tapered roller bearing set Timken
Timken kegellager-assy M 238849-902A8 (dubbelrij) met 187,325 mm boring, 269,875 mm buitenmaat en 119,063 mm totale breedte. Ontworpen voor zware radiale/axiale belasting.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter187,325 mm
Buitendiameter269,875 mm
Breedte119,063 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht43,43 kg
Seriem238800 series
Materiaalgecase-carboneerd en doorgehard staal
Totale breedte lager119,063 mm
NormDIN 720 (NOMENCLATUUR)
Statische basisbelasting, radiaal - C0r999000 N
Dynamische basisbelasting, radiaal - Cr548000 N
Aangepaste tariefcode84822000
€ 9.042,97 excl. BTW
/ stuk
€ 10.941,99 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen

Ontdek onze producten in vergelijkbare categorieën.