Kegellager Timken 33287/33462, Buitendiameter: 117.475 mm | Binnendiameter: 73.025 mm | Breedte: 30.163 mm

Kegellager

Zie technische informatieZie documenten

Referenties

Timken:33287/33462
Rubix:03321920
EAN:0053893978840
TIMKEN 33287/33462 KEGELLAGER ASSY

Technische samenvatting

Binnendiameter73,025 mm
Buitendiameter117,475 mm
Breedte30,163 mm
Zie alle specificaties

Documenten

Productdetails : TIMKEN 33287/33462 KEGELLAGER ASSY


This is the most basic and most widely used type of tapered roller bearing. It consists of two main separable parts: the cone (inner ring) assembly and the cup (outer ring). It is typically mounted in opposing pairs on a shaft.
Timken kegellager-assemblage (TS, enkele rij) 33287/33462 met boring 73,025 mm, buitendiameter 117,475 mm en breedte 30,163 mm. Gewicht 1,2 kg.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter73,025 mm
Buitendiameter117,475 mm
Breedte30,163 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht1,2 kg
Serie33000
Kokerstaal
Totale breedte lager30,163 mm
NormABMA (NUMBERING SYSTEM FOR INCH BEARINGS)
Statische basisbelasting, radiaal - C0r197000 N
Dynamische basisbelasting, radiaal - Cr35900 N
Aangepaste tariefcode84822000
€ 131,40 excl. BTW
/ stuk
€ 158,99 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen

Ontdek onze producten in vergelijkbare categorieën.